• اقتصاد مقاومتی ،اقدام و عمل

  • شبکه بهداشت و درمان خواف

تور تصویری

کلاه ایمنی
سکته

بازديدكنندگان

امروز: 181
ديروز:159
اين هفته: 1112
هفته‌ي گذشته: 1703
اين ماه: 6172
ماه گذشته: 9980
افراد آنلاين:1
اعضا ی آنلاین : 0
مهمان آنلاین : 1
 
منشور اخلاقی دانشگاه

منشور اخلاقي دانشگاه علوم پزشكي مشهد

 

 

منشور اخلاقي دانشگاه علوم پزشكي مشهد 
 
 
 
 
 
1- ما دانشگاهیان خود را متعهد به خدمت مشفقانه به مراجعین دانسته، کرامت انسانی آنان را ارج می نهیم و جلب رضایت الهی و عمل در چهارچوب مقررات و قوانین را وظیفه شرعی خود می دانیم .

2- به مصداق روایت "ان جمیل الله و یحب الجمال"، آراستگی ظاهر، رعایت نزاکت و اخلاق اسلامی، عدالت و انصاف را سرلوحه برخورد با گیرندگان خدمت قرار می دهیم .

3- روحیه همکاری و گروهی کارکردن همراه با متانت، خوش برخوردی به هنگام ارائه خدمت بمردم، خویشتن داری و شکیبایی را وجهه همت خویش قرار می دهیم.

4- امانتداری، رازداری،حفظ اسرار ارباب رجوع بویژه بیماران، انتقادپذیری، رفتار یکسان و برابر با مراجعین را از یاد نخواهیم برد.

5- استفاده صحیح از امکانات سازمان، پرهیز از اسراف و تبذیر، انجام امور بر اساس اصل مشارکت و همدلی و رعایت سلسله مراتب اداری را لازمه کار خود می دانیم.

6- نظم و ترتیب در امور،مدیریت مناسب زمان، انجام وظایف محوله با جدیت و تلاش مستمر، مورد توجه کامل ما قرار خواهد گرفت.

7- تلاش جهت تقویت ارزشهای اخلاقی، اسلامی و اجتماعی در محیط کار، ایجاد فضای صمیمیت و اعتماد، پرهیز از تبعیض، شایعه سازی، تهمت، غیبت و خبر چینی را وظیفه شرعی خود می دانیم .

8- تهیه و ارائه اطلاعات مستند و شفاف برای پاسخگویی به ارباب رجوع، تجهیز و آماده سازی فضای مناسب سازمانی بمنظور ارائه خدمات مطلوبتر به مشتریان را مورد توجه کامل قرار خوهیم داد.

9- ارتقاء سطح سلامت مردم در همه ابعاد، ارائه خدمات بهداشتی مناسب، درمان صحیح و بموقع بیماران و آموزش نیروهای متخصص و متعهد را سرلوحه کار خود قرار می دهیم .
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
صفحه اصلی
معرفی شهرستان خواف
شبکه بهداشت و درمان
معاونت درمان
معاونت بهداشتی
پایگاه های اورژانس
مراکز پاراکلینیک
کمیته جامعه ایمن
منشور اخلاقی دانشگاه
شورای سلامت و امنیت غذایی
داروخانه های شهرستان

پربازدیدترین مطالب

اوقات شرعی

دانشگاه علوم پزشکی مشهد | Mashhad University of Medical Sciences | جامعة مشهد للعلوم الطبية
تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب آن تنها با ذکر منبع بلامانع است.